Türkiye’de Tedavi

Türkiye’de Tedavi

SAĞLIK HİZMETLERİMİZ

Wonderia alanında uzman ve eğitimli hekim kadromuz ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünde, modern fizik tedavi ünitesiyle çağdaş sağlık hizmeti sunmaktadır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümümüzde boyun, sırt ve bel ağrıları başta olmak üzere, omuzdan el-el bileğine, kalçadan ayak-ayak bileğine kadar birçok problemde manuel tedavi yöntemleri başarıyla uygulanmaktadır.

Kardiyoloji, Kalp ve dolaşım sistemi hastalıklarını inceleyen alanında uzman doktorlarımızla, kalp sağlığını korumak ve kalp hastalıklarını teşhis ve tedavi etmek amacıyla dünya standartlarında donanım ve alt yapımız ile hizmet hastalarımıza Wonderia olarak Hastanelerimizle yeni doğan bebeklerden, en ileri yaşlardaki erişkinlere kadar her türlü kalp hastasına tanı ve tedavi imkanı sağlamaktayız.

Kalp hastalıklarında muayene, teşhis, tedavi, rehabilitasyon ve koroner yoğun bakım konularında hastalarına hizmet vermektedir.

Türkiye’de Pediatri Tedavisi

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Pediatri)
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında genel pediatri, çocuk acil, yenidoğan, pediatrik endokrinoloji, pediatrik nefroloji, pediatrik onkoloji, pediatrik nöroloji, pediatrik kardiyoloji, pediatrik hematoloji, pediatrik allerji, pediatrik genetik bölümleri oluşturularak kaliteli bir yaklaşımla hizmet sürdürülmektedi.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Pediatri) her yaştaki çocukların sağlığını korurken ve  çocukların tetkik, tedavi ve bakım planlarına ailelerini de ortak eden, hastanede geçirdikleri her anı aileleri ile birlikte geçirmelerini sağlanmaktadır.

Çocuklara kendilerinin bir hastanede ortamda değil, kendileri için en doğal ortamlar olan ev ve oyun ortamlarını hissettirmekle birlikte uzman çalışanlarımız tetkik, tedavi ve koruyucu sağlık hizmetlerini vermek üzere organize olmuştur.

Üniteler
Çocuk Servisi
Çocuk Cerrahisi Ünitesi
Çocuk Endokrinoloji Ünitesi
Çocuk Kardiyoloji Ünitesi
Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ünitesi
Çocuk Nörolojisi Ünitesi
Çocuk Gastroenterolojisi Ünitesi
Çocuk Nefrolojisi Ünitesi
Allerji Ünitesi
Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi
Eğitim Programları

Türkiye’de Dahiliye Tedavisi

İç Hastalıklarının (Dahiliye)
İç Hastalıklarının (Dahiliye) tetkik, teşhis ve tedavisi dahiliye servisince yapılmakta olup gerekli görüldüğü taktirde hastalıklarla ilgili daha spesifik birimlerimize (KBB, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Fizik Tedavi, Kardiyoloji gibi) yönlendirme yapılmaktadır.

Modern tıbbın bilimsel ve gelişmiş teknoloji yardım ile  Wonderia Hastaneleri İç Hastalıkları Bölümleri ile destek vermektedir.

Tetkikler klinik tarafından başlatılarak teşhis konulur, hastalığın durumuna bağlı olarak bu birim tarafından tedavi edilir ya da hasta bir üst branşa sevk edilir.

Check-up
Grip
Bronşit
Zatürre
Hipertansiyon
Kroner Kalp Hastalığı
Kalp Yetersizliği
Ritim Bozuklukları
Guatr
Diyabet (Şeker Hastalığı)
Böbrek Hastalıkları
Gastrit
Ülser
Sinirsel Kolit (Spastik Kolit)
Kabızlık
Ateşli Eklem Romatizması ve diğer romatizmal hastalıklar
Şeker hastalığı (diyabet), solunum yolu, sindirim sistemi hastalıkları, karaciğer hastalıkları, yüksek tansiyon, kalp hastalıkları, ateşli hastalıklar, trioid hastalıkları genel dahiliye birimine başvurarak ilk teşhis klinik tarafından gerçekleştirildikten sonra ve tedavi programına alınırlar.

Uzman Ürologlarımız, idrar yollarının bütün işlevlerini göz önünde bulundurarak hem ameliyat yapmak hem de tıbbi tedavi uygulamak üzere uzman hekimlerden oluşmaktadır. Ürologlarımız genellikle üroloji dahilindeki daha dar bir alanda, örneğin ürolojik kanser konusunda uzmanlaşırlar.

Kadın Hastalıkları ve doğum ile ilgili genel tanı ve tedavi hizmetlerinden başlayarak, menopoz ve osteoporozdan, riskli ve normal gebeliklerin takibine, jinekolojik kanserlerin tanı ve tedavisinden, tüp bebek‘e kadar pek çok alanda hizmet veriliyor.

Ameliyatsız Yüz Germe
Göz Kapağı Estetiği
Orta Yüz Kaldırma
Kaş Kaldırma
Yüz ve Boyun Germe
Göğüs Estetiği
Dudak Estetiği
Lazer Lipoliz
Burun Estetiği
Alın Germe
Plastik ve Rekonstrüktif Ameliyatlar
Deri Tümörleri, Benler, Kanserler
Yanıklar
İyileşmeyen Yaralar
Meme Rekonstrüksiyonu Kanser Sonrası Onarım
Yüz Kırıkları
Doğumsal Anomaliler
El Cerrahisi
Maxillofasiyal Cerrahi

Beyin hastalıklarında başarı için tam donanımlı merkez hastanemiz, uzman ekibimiz ve profesyol yaklaşım ile multidisipliner tedavi anlayışı önem verilir. Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi her geçen gün tıp teknolojisindeki yenilikler ile hızla gelişmekte ve buna paralel olarak teşhis ve tedavide daha başarılı sonuçlar alınabilmektedir.

Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi Bölümü’nde verilen hizmetler

Beyin Damar Hastalıkları

Beyin ve Omurilik Tümörleri

Omurga Hastalıkları

devam….

Wonderia eğitimli ve alanında uzman kadromuzla Gastroenteroloji Bölümümüzle pankreas, karaciğer, safra kesesi, yemek borusu, mide, ince ve kalın barsak hastalıklarının önlenmesinde, tanı ve tedavisinde yapılmaktadır.

GASTROİNTESTİNAL KANAL HASTALIKLARI

MİDE HASTALIKLARI

İNCE BARSAK HASTALIKLARI

KOLON HASTALIKLARI

ANAL BÖLGE HASTALIKLARI

KARACİĞER VE SAFRA YOLLARI HASTALIKLARI

SAFRA YOLU HASTALIKLARI

PANKREAS HASTALIKLARI

Türkiye Estetik Diş Tedavisi

Özetle gülüş tasarımı; diş hekimlerimizin ve sanatını birlikte uygulanarak, ideal gülüşün sağlanmaktadır.

Eksilen, bozulan, kaybolan; işlev, estetik, rahatlık ve hastaların sağlığını yeniden kazandırmak amacıyla, dişlerin eksilen kısımlarını veya bir ya da daha fazla eksik dişi ve ilgili eksik dokuları uygun maddelerle doldurma ve tamamlama işlemlerini özveri ile yapılmaktadır.

Türkiye’de Organ Nakli

Tedavisi tıbben mümkün olmayan hastalıklar nedeniyle görev yapamayacak derecede hasar gören organların yerine, canlı veya ölüden alınan yeni, sağlam organın konularak hastanın tedavi edilmesine organ nakli denilmektedir. Kalp nakli dışında önemli bir kısmı canlıdan canlıya yapılabilmektedir.

Göz hastalıkları ve tedavileri

Wonderia, Modern teknolojik donanım desteği ile yapılan çalışmalarımız; tıbbi, etik ve akademik açıdan en üst düzeyde yürütülmektedir. Wonderia başvuracak hastalarımızın acil, poliklinik ve yatarak tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Alt Bölümler;

Uyku Bozukluklari Merkezi
Burun ve Burun Hastalıkları Tedavisi
Çocukluk Çağı Kulak Burun Boğaz Hastalıklarının Tedavisi
Baş Dönmesi ve Denge Hastalıkları Merkezi
Çocuk ve Erişkinlerde İşitme Bozuklukları Ve Kulak Hastalıklarının Tanı Ve Tedavisi
Baş ve Boyun Yerleşimli Kitle / Kanserlerin Tanı Ve Tedavisi
Horlama

Nefroloji

Kronik böbrek hastalıklarına yönelik tanı ve tedavi uygulamalarının güncel uluslararası kılavuzlara uygun olarak gerçekleştirilir.

Çocuk Nefroloji
Bölümümüzde böbrek ve idrar yolları hastalığı olan 0-18 yaş grubundaki çocukların tetkik, tedavi ve izlemleri yapılmaktadır.

Türkiye’de Nöroloji Tedavisi

Wonderia, Nöroloji sinir sisteminin anatomik ve fizyolojik özelliklerini ile çeşitli nedenlerle ortaya çıkan bozukluklarını ve klinik sendromlarını inceler.
Uzman kadromuz ve iyi organize olmuş nöroloji bölümlerimizle, çeşitli nörolojik hastalıkların tanı ve tedavileri nörolog grubumuz tarafından, en iyi şekilde yapılabilmektedir.

Türkiye’de Göğüs Hastalıkları Tedavisi

Göğüs Hastalıkları Bölümü’nün tedavi alanına giren hastalıkların başlıca; Akciğer Kanseri, Astım, Alerji, Bronşit, Pnömoni, Plorezi, Sarkoidoz, Pnomotorax, Pulmoner Emboli‘dir.
Bu hastalıkların tanısı için tüm hastanelerimizde bulunan ileri teknolojilerimiz ve radyolojik görüntüleme tekniklerinin yanı sıra, Solunum Fonksiyon Laboratuvarı, alerji testleri, Bronkoskopi cihazı gibi olanaklar da hastalarımıza çağdaş tedavi hizmetlerinin sunulmasında hekim kadromuza destek vermektedir.

Türkiye’de Ortopedi ve Travmatoloji Tedavisi

Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü, kas-iskelet sistemindeki doğumsal ve edinsel hastalıkları hastanemizde yer alan tüm bölümlerle dayanışma ve işbirliği içinde inceleyen, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak teşhis eden, hastalara en uygun medikal ve cerrahi tedaviyi bilimsel düzeyde planlayarak uygulamaktadır.

Türkiye’de Onkoloji Tedavisi

Onkoloji, Kanserli hücreleri incelediği gibi kanserli olmayan hücreleride inceler.

Kanserin ilaçla tedavisi anlamına gelen Kemoterapi uygulamalarını inceleyen tıbbi onkoloji aynı zamanda kanserden korunma, kanser taraması ve erken tanı uygulamalarını da inceler.

ONKOLOJİ ALANINDAKİ HASTALIKLAR
Onkoloji Alanındaki Hastalıklar
Kanser İmmünolojisi
Akciğer Kanseri
Meme Kanseri
Kolorektal Kanser
Jinekolojik Kanserler
Mesane Kanseri
Beyin Tümörleri
Mide Kanseri
Cilt Kanserleri

Türkiye’de Tüp Bebek

Tüp Bebek, bir çok çocuk sahibi olamayan aile, tüp bebek konusunda toplumda içinde doğru bilinen yanlışlar ve bilinçsiz uygulamalardan kaynaklanan nedeniyle endişe ya da hayal kırıklığı yaşayabilmektedir.

Ama her geçen gün gelişen teknoloji ve aile ile doktorlarımızın ve sağlık personellerimizin koordineli bir şekilde bu süreci yürütmesi, sağlıklı gebelik elde edilmesini sağlayabiliyor. Wonderia Sağlık Turizmi olarak Kadın Doğum ve Tüp Bebek Bölümü’nden hastalarımıza  tüp bebek tedavisi konusunda merak edilenler hakkında bilgi verdirmektedir.

Türkiye’de Tedavi

Wonderia Türkiye Sağlık Turizmi

Değişime Hazır mısınız?
Gelin ve hayatınızı değiştirecek süreçte size rehberlik edelim ve dünyaca ünlü yüz plastik ve rekonstrüktif cerrahından biriyle tanışın.

Uzman Kadro

Vücut görünümünü yeniden şekillendirin. Cerrahlarımız yüz, boyun, kulaklar, burun, gözler, göğüslerin yeniden yapılandırılmasında uzmanlaşmıştır. Ayrıca bazı hastalarımızın fotoğrafları ve hayat hikayelerini değiştirerek size yol gösterebiliriz.

Önceki ve sonraki fotoğrafları karşılaştırmak için kaydırıcıyı kullanın

Hemen Randevu Al

HİZMETLERİMİZDEN HEMEN YARARLANIN!

Bizi hemen (+90) 533 921 22 59 Arayın

Translate »

İletişim     -     Anlaşmalı Hastaneler     -     Tüm Sağlık Hizmetlerimiz     -     Ücretsiz Teklif Al     -     Gizlilik Politikası     -     Hakkımızda / Kurumsal