Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S

Sağlık Turizmi Nedir?

Sağlık turizmi, kişilerin sağlık hizmeti almak amacı ile farklı ülkelere tedavi amaçla yaptığı seyahatlerine denir.

Sağlık Turizminde Neden Türkiye?

Türkiye sağlık turizminde tercih edilen ülkeler arasında yer alıyor ve Türkiye Sağlık Turizminde Dünya 3’üncü sırasında yer alıyor. Her yıl binlerce kişi, tedavi olmak,  sağlık hizmetlerinden yararlanmak, hem de tatil yapmak için Türkiye tercih ediyor.

Neden Wonderia?

Son teknoloji ile donatılmış, bütün sağlık teknolojilerinin yer aldığı ve dünyaca ünlü doktorların çalıştığı sağlık kuruluşları ile siz değerli hastalarımız arasında çok güçlü bir bağ kurup, bu kaliteli hizmeti size en uygun fiyata almanızı sağlıyoruz.

Tedavi olduktan sonra ne kadar zaman daha Türkiye’de kalmalıyım?

Geçirmiş olduğunuz tıbbi müdahalenin özelliklerine bağlı olarak iyileşme sürecinizle doğru orantılıdır. Bu konudaki makul süreyi sizle durumunuzu istişare eden doktorunuz belirleyecektir.

Dil poblemini nasıl çözeceğim? (Tercüman)

Wonderia Sağlık Hizmetleri olarak sizin iletişim ihtiyacınız için dilinizi iyi konuşabilen, sosyal ve kültürel özelliklerinizi bilen bir tercüman hizmeti verecektir.

Türkiye’ye Gelirken Yanımda Neler Getirmeliyim?

Sağlık probleminizle ilgili olan her türlü belge, rapor, bilgi içeren dokümanları getirmelisiniz.

Fiyat ve Tedavi Süreciği Hakkında Nasıl Bilgi Alabilirim?

Göndereceğiniz raporlarınıza istinaden fiyat ve tedavi süreci hakkında hastalarımızı bilgilendirilir, tedavi sürecinin nasıl işleyeceği hakkında hastaya bilgi verilir.

Tedaviniz için Hastane ve Doktor Seçimi

Anlaşmalı olduğumuz kamu ve özel hastanelerde raporlarınız iletildikten sonra tedavi süreciniz planlarız. En uygun fiyat üzerinden, üstün teknoloji ile donatılmış hastanelerimizden size uygun olan seçilir, en kaliteli sağlık hizmeti, tedavinize uygun doktor seçimi yapılır. Fiyat ve tedavi süreciniz hakkında size detayı bilgi verilir.

Translate »

İletişim     -     Anlaşmalı Hastaneler     -     Tüm Sağlık Hizmetlerimiz     -     Ücretsiz Teklif Al     -     Gizlilik Politikası     -     Hakkımızda / Kurumsal