Daha detaylı bilgi için devamını görüntüle

Daha detaylı bilgi için devamını görüntüle

Daha detaylı bilgi için devamını görüntüle

İletişime geçmek için devamını görüntüle

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Pasaport işlemleri, Türkiye'de tedavi olmak için sağlık vizesi ve sağlık vize koşulları nelerdir ? Türkiye vizesi nasıl alabilirim ?

Türkiye'de tedavi olmaya karar verdiğiniz andan itibaren, Ekibimiz tarafından tercih ettiğiniz konaklama merkezinde rezervasyonlarınız organize edilecektir.

Dosyalarınız bize ulaştıktan sonra uzman ekibimiz tarafından incelenerek tedavi ve konaklama planı oluşturulur. Tedavi sürecinizin planlaması çıkarılır.

Türkiye'de tedavi olmanın avantajları nelerdir ? Türkiye'de sağlık turizmi hakkında detaylı bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Türkiye'de tedavi olmaya kadar verdiğiniz andan itibaren süreciniz başlar. Belirlenen zamanda asistanlarımız tarafından havaalanında karşılanırsınız.

Türkiye'de tedavi olmaya kadar verdiğiniz andan itibaren tedavi süreciniz başlar ve dilediğiniz taktirde uçak biletleriniz ekibimiz tarafından temin edilir.

Check-up orta yaştan itibaren yılda en az bir kez yaptırılması gereken bir işlemdir. Ön tanı ve Check-up hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Size özel şehir turları, Türkiye'de tedavinizin yanı sıra isteğiniz doğrultusunda sizlere özel şehir turları ve tatil paketleri organize etmekteyiz.

Müşteri Hizmetlerimizle, Dünyanın neresinde olursanız olun istediğini zaman bizimle 7/24 Telefon, whatsapp, eposta ve sosyal medya ile çok hızlı bir iletişim kurabilirsiniz.

Tedavi süreciniz hakkında sizleri ücretsiz bilgilendiriyoruz ve Türkiye'deki tedavinizi baştan sonra organize ediyoruz.

Tedavinizi için gerçekleştirecek ekip ile görüşme, transfer, konaklama ve tedavi sürecinizde asistanlarımız tarafından profesyonel tercümanlık hizmeti sunuyoruz.

Dosyanız bize ulaştıktan sonra İlk muayene ve uygun laboratuvar testleri finansmanı ödendikten sonra; Tedaviniz için bütçenize göre size seçenekler sunuyoruz.

.

.

.

.

Wonderıa Türkiye’de Tedavi

Wonderia Türkiye Sağlık Turizmi

Hastane ve Kliniklerimiz

Modern hastanelerimizle size daha sağlıklı hizmetler vermekteyiz. Sağlık alanında kaliteli çözümler sunan ve sağlık turizminde hastalarımıza modern hastalerimizle hizmet vermekteyiz.

MODERN HASTANELER & MODERN TEDAVİ

Sağlık alanında konusunda uzman doktor, hemşire ve sağlık personellerimizle hizmet vermekteyiz.

Tedavi Hizmetler

Çok çeşitli tıbbi hizmetleri kapsarız

7/24 Müşteri Desteği

Sağlık Turizmi Hizmetlerimiz

Sıkça Sorulan Sorular

Son teknoloji ile donatılmış, bütün sağlık teknolojilerinin yer aldığı ve dünyaca ünlü doktorların çalıştığı sağlık kuruluşları ile siz değerli hastalarımız arasında çok güçlü bir bağ kurup, bu kaliteli hizmeti size en uygun fiyata almanızı sağlıyoruz.  

7/24 Müşteri Hizmet Desteği

Ofis Çalışma Saatleri

PAZARTESİ 09:00-18:00
SALI 09:00-18:00
ÇARŞAMBA 09:00-18:00
PERŞEMBE 09:00-18:00
CUMA 09:00-18:00
CUMARTESİ 09:00-18:00
PAZAR 09:00-18:00

Ücretler & Sigorta

Müşterilerimizin rahatlığı için Wonderia Sağlık Merkezi ve Hastanesi tüm önemli uluslararası sigorta sağlayıcıları ve yardım şirketleri ile doğrudan sigorta faturalandırma hizmeti sunmaktadır.

Hizmetlerimizden hemen yararlanın!

Bizi hemen (+90) 553-921-22-59 Arayın

Biz Sizi Arayalım

Translate »

İletişim     -     Anlaşmalı Hastaneler     -     Tüm Sağlık Hizmetlerimiz     -     Ücretsiz Teklif Al     -     Gizlilik Politikası     -     Hakkımızda / Kurumsal